Avea Bayii Personeli Mağdur Etti!

Yasemin Y. |

Temmuz 2014'de yeni bir telefon almak için Serhat İletişim / Avea Ümraniye bayine gittik, çalışan personel LG G3 model telefonu faturalı hat sahiplerine 50 TL'lik bakiyesini 1 yıl boyunca indirim olduğunu söyleyerek satışını yaptı. Tabi bizde 50 x 12=600 TL karda olacağımızı düşünerek satın aldık. Faturamızda indirim olmadı, geri dönüş yaptığımızda çalışan personel bizim gibi en az 10 kişiyi yanıltarak sadece prim alma çabasıyla satıp birkaç telefon ve kontör yürüterek kayıplara karıştığıdır. Mağdurluğumuzla kalmayıp duyduklarımızla hüsrana uğradık!

Etiketler :

Personel Davranışı Personel Eksik Bilgilendirme Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Eylül
  10:49

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Eylül
  09:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş