Avea Bayii Çalışanları Tam Bilgi Vermiyor!

Elif K. |

Faturalı hat aldım Avea dan ama bana bayi tam bilgi vermediği için daha bir haftalık kullanıcısıyken defalarca mağdur edildim ve benden verdikleri sürenin 3 te birini dahi kullanmadığım halde o ayın faturasını istediler. Bence bayileriniz aldığınız elemanları takip etmelisiniz işin kolayını bulmuşlar 'müşteri hizmetlerini arayın' diyorlar ve sadece hattı satma peşindeler bana tarifeler hakkında tam bilgi verseydiler belkide hala Avea kullanıcısıydım ama maalesef çalışan seçim hatanız ve öğrenci halimle benden aldınız haksız ödemeden dolayı operatörümü değiştirdim. Bayide Canel İletişim (Adapazarı)

Etiketler :

Personel Davranışı Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  21:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Nisan
  01:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş