Avea Bayii Çalışanı Duyarlı Davranmadı!

Nevzat K. |

18.09.2014 tarihinde Kayseri Forum İş merkezinde bulunan Avea Bayisine uğradım. Numara taşıma işlemi yapacağımı belirttim. Avea'da 4 tane faturalı hattım olmasına rağmen yardımcı olunmadı. İşlem yapılmasını ısrar etmem üzerine şahsıma sesinizi niye yükseltiyorsunuz ben Mağaza Müdürüyüm demesi üzerine, Avea'ya kendilerini şikayet ederim dediğimde bildiğim yere şikayet edebileceğimi rahatlıkla belirttiler.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  08:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.09.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Eylül
  11:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş