Avea Bayii Bilgilendirme Hatası!

Oğulcan B. |

Avea jet hattım 23.05.2013'de kapanmış. Dün İstanbul Yenibosna'daki Mir Elektronik İletişim'e faturasız internet paketi istediğimi söyledim. Faturasız bilgisayardan internet paket tarifesinden
bahsetti. Ben de onu istediğimi ama hattımın kapalı olduğunu söyledim. Yeni hat açmak daha ucuz dedi ben de tamam dedim.

Hat açarken DATA'mı normal hat mı olsun dedi ne farkı var dedim normal hat olursa konuşma da yapabilirsin DATA olursa yapamazsın dedi, normal olsun dedim. Şimdi faturasız 6 gb almak
istediğimde bu paket sadece DATA hatları için geçerlidir mesajı geldi. Bayiniz bana eksik bilgi verdi. Şikayet için sizi aradığımda bayii kodu gerekli bunu bayiden öğrenin.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  16:05

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Ağustos
  16:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş