Avea Bayi Yüzünden Tarife Değiştiremiyorum!

İrfan G. |

537730**** no'lu hattın hem sahibi hem kullanıcısıyım. 15 gün önce Avea'ya geçirmiş olduğum hattımla ilgili bayinin eksik bilgilendirmesi sonucu mağduriyetlik yaşamaktayım. Şu anda tarifemi değiştirmek istiyorum ama fiyat farkından dolayı değiştiremiyorum.

Konuyla ilgili müşteri hizmetlerini aradığımda yapacak bir şeylerinin olmadığını söylüyorlar bayiye gittiğimde ' ne kadar konuşursanız konuşun boşa ' gibi müşterisine hakaret edebiliyorlar. İlgilenen, mağduriyetimizi giderecek bir muhatap bulamadığımız gibi bir de bayiden azar işitiyoruz. Konuyla ilgili şikayetimi de dile getirdim ama bir çözüm bulunamıyor maalesef. Suçlu da biz olduk mağdur da.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrfan G.
  16 Nisan
  15:20

  Sikayetvar.com dan yapmış olduğum sikayetle ilgili kimse bana geri dönüş yapmadı. Bi de burdan arandigima dair bilgi verilmiş. Bu da ayrı bi şikayet konusu.

 • İrfan G.
  15 Nisan
  18:17

  Şikayetvar.com üzerinden olusturdugum kayıt için kimse beni atamadı Bilginize..

 • 15 Nisan
  16:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Nisan
  12:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş