Avea Bayi Telefon Kayıt İşlemi!

Hızır Ulaş B. |

01. 02. 2013 tarihinde Üsküdar Ahmediye Avea bayinde yurt dışından getirdiğim telefonum için kayıt işlemi yaptırdım. Yaklaşık 1 ay sonra telefonum kapandı sorunun evrakta eksiklik olduğunu söylediler. Avea bayine gittiğimde sorunun bizden kaynaklı olmadığını tüm evrakları eksiksiz gönderdiğimizi sorunun Ankara'dan Btk'dan olduğunu söylediler bende sorunu araştırdığımda bayiin evrakları Avea genel merkeze gönderdiklerini ve Btk ya hiç ulaşmadığını öğrendim asıl problem bayinin evrakları eksik hazırlayıp merkeze göndermesinden ve merkezinde evrakta eksik olduğundan Ankara'ya evrak hiç gönderilmediğinden kaynaklanmasıdır. Benim kızdığım nokta ise bayinin bana yanlış bilgi vermesi.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  18:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Mayıs
  15:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş