Yasemin A. Teşekkür Mesajı

İlginize teşekkürler

Avea Bayi Personelinin Davranışı!

Yasemin A. |

04.05.2015 tarihinde Antalya Alanya'daki Avea bayisi korbil iletişime uğradım. Ben sırada beklerken yeni gelen müşteriyle ilgilenip işlemine başladı. Ben beklerken işlemine başlanan müşteri olayın farkına vardı. Beyefendi üzülmesin diye tepkimi bildiremeden bayiden hızla ayrıldım. Diğer işimi halledip yaptığı davranışın yanlış olduğunu bildirmek için tekrar bayiye gittim. Fakat T*** beyin sanki olayla bir ilgisi yoktu. Bana yapılan bu saygısızlığın Avea adına yapılmaması gerektiğini düşünüyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mayıs
  16:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Yasemin A.
  06 Mayıs
  13:36

  İlginize teşekkürler

 • 06 Mayıs
  11:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş