Avea Bayi Personeli Yanlış Bilgi Verdi!

Oktay K. |

21 mayıs 2013'te Konya İli Selçuklu ilçesi Vatan caddesi üzerindeki Alvone bayisinden aşımsız 5 GB jet tarifesine abonelik gerçekleştirdim. İşlem sırasında B*** adlı görevli arkadaş tarifenin 12 ay KDV ve ÖİV dahil 25 TL olduğunu, yeni hat alındığından toplamda 30 TL gibi bir ücret ödeyeceğimi söyledi. Efendim biz kurumsal firmayız ne diyorsak o dediler. Ne var ki 09.06.2013 tarihli fatura interneti kullanalı 17 gün olmuş 55 TL olarak geldi.

Müşteri hizmetlerini defalarca aradım artı GB istemişim, uluslararası SMS istemişim vb yanlışlar. 48 saat içinde döneriz dediler ama hiç dönmediler. Üstelik interneti kapattılar. Faturamın yeniden düzenlenip mağduriyetim giderilsin.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  11:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.07.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Oktay K.
  12 Temmuz
  10:48

  NASIL BİR CEVAP BU? BEN GÖREMİYORUM. İNSANLARLA DALGA MI GEÇİYORSUNUZ?...

 • 12 Temmuz
  00:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş