Avea Bayi Personeli Blöf Yaptı.

Mustafa G. |

Avea hattımı 2005 yılında beri faturalı olarak kullanıyorum ve 3 hat babamın adına kamu olarak kullanılıyordu.Ben hattı üzerime devir almak istedim ve bayinize gittim ve 50 tl civarı bir meblağ ve 1 yıl Avea kullanma zorunluluğum olduğundan bahsetti.Bir kaç soru sordum istersen dene yalan mı söylüyorum gibisinden konuştu. O adam kim ama Avea firmasına mı başka firmaya mı çalışıyor bilmem saygısızlık bu kadar olur. Sağolsun 3 faturalı hattı taşımama vesile oldu. Müşteri temsilcilerinizin ise blöf yapanlar yapmayanları ayırt etmesi gerek bence.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ağustos
  12:51

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Ağustos
  15:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş