Avea Bayi Hat Devir İşlemini Gerçekleştirmemiş!

Hasan Ö. |

Yaklaşık 6 ay önce, yıllardır kullandığım Avea hattımı kendi üzerime aldım. Devir sürecinde gelen tüm mesajları olumlu şekilde cevapladım, hattın yasal sahibi olabilmek için. Bir ara Müşteri hizmetlerini arayarak teyit ettirdim. Hat sizin üzerinize dediler. Avea'nın bölgedeki 3G çekim gücüne dayanamayıp, hattı başka bir operatöre taşımak için kendi kimliğimle başvurdum. Bugün 6.günü olmasına rağmen işlem gerçekleşmedi. Çünkü hattın yasal sahibi ben değilmişim.

Güya Avea hattı bizim üzerimize devretmişti hadi hattın eski yasal sorumlusu itiraz süreci vs. var BTK kararında bu yok, hat devir alındıktan sonra taşınamaz diye birşey yok. Birde genel müdürlükteki çalışanınızdan şikayetçiyim.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  13:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Hasan Ö.
  18 Temmuz
  15:12

  Bana incelemenin sonucu hakkında falan sakın bilgi vermeyin, hattı taşıyacağım o kadar ! taşınmıyormu iptal ederimm. yapacak birşey yok efendim bölgedeki çekim gücünden verim alamıyorum.

 • 18 Temmuz
  14:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş