21 Eylül 2013

Avea Batıkent Gimsa'da Çekmiyor!

Hergün binlerce insanın ziyaret ettiği Başkent Bulvarı İlk yerleşim Mahallesi Batıkent/Yenimahalle Ankara adresi ve +39° 58' 8. 39", +32° 43' 38. 68" koordinatında bulunan GİMSA Alışveriş Merkezinde Avea hattı çekmemektedir.

Daha önce şikayet etmeme rağmen "bilgisayar üzerinden baktığımızda sıkıntı görünmüyor" denildi ve şikayetime konu durumun giderilmesi hususunda herhangi bir işlem yapılmadı.

Bir elemanı gönderip bina içerisinde ölçüm ve tespit yapmak bu kadar zor mu? Hatta ölçüm sırasında çağrılırsam bende kendilerine eşlik ederim ve durumu birkaç farklı Avea hattı ve telefonla ispatlarım. Mağduriyet oluşturan ve iletişimimi engelleyen bu durumun ivedilikle giderilmesini rica ederim.

Zeki 97 Okunma

Cevaplar

  • Zeki 29 Eylül 2013

    Avea, tarafından belirtilen tarihte arandım. Müsait olmadığımdan cevap veremedim. Daha sonra ben müşteri hizmetlerini aradım. Bölge müdürlüğüne inceleme için talimat verdiklerini, gerekli aksiyonun inceleme sonrası yapılacağını ve bunun için süre veremeyeceklerini söylediler. Şikayetime konu durum devam etmektedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.09.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön