19 Nisan 2013

Avea Başka Operatöre Geçmeye Zorluyor!

Avea 30 liralık sıradan tarifelere bile sınırsız net hizmetini 10 liraya sunarken en az 2 kat daha fazla ücret ödeyip kullandığım kamu paketlerine sınırsız neti 22 liradan sunuyor

Yetmeyen her yöne dakikalarımı arttırmak istiyorum "olmaz sizin cihaz kampanyanız" var diyor. Ancak ödediğim son iki faturayı avea dikkate alırsa tahattümü bozup numaramı farklı bir operatöre taşımama ramak kaldığını bilmeli.

Bu şikayeti okuyan sorumlu arkadaş, adıma kayıtlı kamu 1000 plus faturalı hattım üzerinden 17. 04. 2013 tarihinde saat 13. 44 de müşteri hizmetleri ile yaptığım konuşmayı çekerek dinlerse yapacağımız yeni konuşma için faydalı olacağı düşüncesindeyim çünkü bu konuşma bizim Avea ile son müzakeremiz olacak.

İlker 50 Okunma

Cevaplar

  • İlker 21 Nisan 2013

    Zerre kadar yardımcı olmayan bir anlayış içerisinde taahhütümü bozmama seyirci kalındı. Taahhütümü bozdum çünkü farklı bir operatöre geçerken numaramı taşımam bana avantaj sağlayacak. Belki sorun çözüldü abone halen müşterimiz sanılabilir fakat sorunumun çözülmemesi sebebiyle faturamı ödedikten sonra numara taşıma işlemimi gerçekleştireceğimden kimsenin şüphesi olmasın!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön