Avea Bankalardan Gönderilen Mesajlar Gelmiyor!

Mustafa Ali A. |

Son bir aydır bu sorunu yaşıyorum. Defalarca aradım Avea'yı her türlü yolu denedik hala gelmiyor. İstanbul gibi bir yerde, Avea çekmez, 3G'si çalışmaz, mesajları gelmez. Arama yapılamaz, arayan ulaşamaz, sorunlar çözülmez. Peki Avea siz ne yapıyorsunuz Allah aşkına?

Etiketler :

İnternet/3G Erişim SMS Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ali A.
  04 Ağustos
  14:16

  Bir daha arayın 10 dakika sonra. Telefon 4 kere çalıyor bakıncaya kadar kapatıyorsunuz. Biz sizin müşteri hizmetlerinize ulaşacağız diye, 20 dakika uğraşıyoruz. Yok şu numarayı tuşla, yok bunumarayı tuşla. Ulaşıncaya kadar arayın, müşterinize.

 • 04 Ağustos
  13:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Temmuz
  17:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş