06 Kasım 2013

Avea Bana Sormadan Tüm Paketlerimi İptal Etmiş!

Senelerdir Avea kullanan ve faturalarını düzenli ödeyen biriyim. Seç beğen al kamu tarifesinde her yöne 300 dk, sınırsız kamu, 1000 sms, 1 gb internet paketlerini aylardır kullanmaktayım.

Avea'dan bana mesaj gelmedi ama müşteri hizmetleri gönderdiğini iddia ediyor. Ya da bu sadece 1 mesajla olacak şey midir? Bütün paketlerim iptal olmuş ve ben 16 ekimden itibaren bütün bunları paralı kullanmışım. 540 TL telefon faturam geldi.

Her zaman arayan müşteri hizmetleri beni arayıp bu durumu haber verebilir ya da mail atabilirdi. Eğer paketlerimin iptal olduğunu bilsem bu kadar kullanım da yapmazdım. Ben bu parayı ödemek istemiyorum. Hattımı da iptal edeceğim.

Seda 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 08.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön