Avea Bana Sormadan Tarife Değişikliği Yaptı!

Tevfik Cem K. |

Adıma kayıtlı olan 506628**** no'lu Avea hattım ile alakalı tarife değişikliği için aradığımda tarifeniz zaten değişmiştir diye bilgi verildi. Onu diğer hattıma yaptım dememe rağmen ikna edemedim. Konu ile ilgili inceleme yapılacağı söylendi. Ardından bana danışılmadan 3 defa başka tarife değişikliği yapıldı. Tekrar şikayet ilettim tarafıma dönüş yapılmadı.

15 gün geçtikten sonra aradığımda alakasızca savunmalar yapıldı. Diğer asıl şikayetlerim diye sorduğumda o konu ile ilgili bir açıklama yok denildi. Bu yüzden 8 yıldır kullandığım adıma kayıtlı 3 hattı da kapattırarak artık bana daha iyi hizmet edecek başka bir operatör kullanacağım. Neden ciddiye alınmadığım konusunu sizin nezdinizde soruyorum!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tevfik Cem K.
  27 Nisan
  01:17

  bugün 7. gün hala değerlendiriyorlar arkadaşlar konuyu

 • 10 Nisan
  13:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Nisan
  09:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş