02 Mayıs 2013

Avea Bana Özel Kampanya!

Avea dan bana özel her yöne 500 dk konuşma 15tl kampanya mesajı geldi. Bu mesaj mart ayında da gelmişti o zamanda başvuru yaptım fakat bir türlü dakikalar yüklenmedi müşteri hizmetlerini aradım ancak bu şekilde yüklendi.

Bu seferki kampanya mesajından sonra yine bu kampanyaya katılmak istedim yine dakikalar yüklenmedi müşteri hizmetlerini aradım gün içinde yüklenecek dendi ve bu arama için 3, 511 tl ödedim. Müşteri hizmetleri gün içinde yüklenmezse tekrar arayın dedi ben tekrar arayım bir 3, 5 tl daha ödersem ben bu kampanyadan ne anladım .

Zaten normaldeki fiyatına gelecek. Sayın yetkili madem bir kampanya yapıyorsunuz lütfen işlerliğinin de kontrolünü yapın...Umarım önümüzdeki senelerde dk'larım yüklenir.

Yasemin 174 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Yasemin02 Mayıs 2013

    3 gündür dakikalar yüklenicek bunun için yüklediğim tl'ler bitti . avea tebrik ediyorum çok hızlısın.Artık kampanyanızıda sizide istemiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön