Avea Bana İnternet Paketi Tanımlamış!

Hüseyin Y. |

Avea'dan 2 tane el ele tarifesi aldım. Ben konuşma paketi alıyorum Avea bana internet açıyor. Hangi hakla açıyorsunuz? Ben sizden sadece konuşma paketi aldım internet istemedim ki. Akıllı telefonlarım var ve evimde sınırsız wifili internetim var.

Müşteri hizmetlerini aradım. 2 hattımı da soruşturdum. 1'er gb internet kullanılmış diyor. Bunun 800 mb'ı bedavaymış, 200 mb'ı 99 TL imiş. Yanlış duymadınız. Bunu bana söyleyen Avea müşteri hizmetleri.

Avea'nın şu sözü çok hoşuma gitti:Hayat Değişir Avea'yla!

Etiketler :

Paket-Tarife Başvuru İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Y.
  14 Kasım
  17:35

  hiç bir çözüm sunulmadıki her arayan bişeyler söyleyip kapatıyor en kısa zamanda tüketici mahkemesine gideceğim hakkımı sonuna kadarda arayacağım

 • 14 Kasım
  16:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Ağustos
  17:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş