Avea Bana Dönüş Yapmadı!

Ayşen G. |

Avea firmasına ait ekim ayı faturam 58 lira geldi, ödemesi yapıldıktan sonra 6 liraya yakın bir faturalandırma daha yapılmış 15 gün sonra, bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım 6 aralık tarihinde şikayet oluşturdum, 48 saat içinde döneceklerini söylediler.

Aradan iki gün geçti aranmadım. Pazartesi tekrar ben aradım, gün içinde mesaide olduğum için beni aradılar fakat açamadım, tekrar aramalarını rica ettim. Pazartesi gün içinde dönecekleri söylediler. Bugün şikayetin üzerinden 120 saat geçti Avea!

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  14:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ayşen G.
  15 Aralık
  03:05

  yapılan ücretlendirilmenin geri ödeneceği söylendi hatta online işlemlerde geri ödenmiş hali görünüyor fakat aynı gün içinde eski ücret üzerinden mail de attılar :) şimdi ben online işlemlerden faturamı ödeyeceğim fakat mail attık diyecekler tıpkı geçen ay ki gibi!!

 • Ayşen G.
  11 Aralık
  16:19

  az once mesaj yolladiniz bilgi almak icin bizi arayin diye,ben iki gun once aradim zaten size donecekler dediniz.simdi arayin diyorsunuz otomatik mesajlarla insanlari kandirmayin yaptiginiz ise sahip cikin.her aradigimda surelerimden harcayip keyfinizi beklemek zorunda degilim.

 • 11 Aralık
  16:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş