Avea Bana Alternatif Sunmadı!

Hülya A. |

Kuruluş tarihinden beri Avea'lıyım. Fakat uzun yıllardır kullandığım tarife artık beklentilerimi karşılamadığı için müşteri hizmetlerini arayıp değiştirmek istediğimi söyledim. İsteklerime ve bütçeme uygun tarife bulamazsam operatörü değiştireceğimi söyledim. Bu durumda alternatif bir seçenek sunması gerekirken umursamayıp "bir hafta içinde başka bir operatöre geçebilirsiniz" dedi. 10 yıllık müşterisine değer vermemesi ciddiyetsiz davranması gerçekten çok can sıkıcı !

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  14:08

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Şubat
  16:32

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş