Avea Bal 250 Paketini Kullanamıyorum!

Özgün Ö. |

Ben uzun zamandır 'Avea Bal 250' paketini kullanıyorum. Aynı zamanda bununla ilgili yaşadığım sıkıntılar nedeniyle operatörümü değiştirme noktasına geldim. Şimdiki problemin nedenini öğrenebilirsem memnun olacağım.

Paketimi 1 aylık kullanım süresi dolduktan sonra 20 lira karşılığında yeniledim. 9333'te paketimin yenilendiğini de duyuyorum fakat kullanamıyorum. Araştırdığımda hattımda lira olmadan paketimi kullanamayacağımı söylediler. Oysa ben zaten 20 lirayı istediğim hizmeti almak için ödüyorum. Bu dile getirdiğim şey doğru mudur yoksa başka bir sorundan mı kaynaklanıyor benim paketimi kullanamayışım?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mayıs
  13:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Mayıs
  10:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş