Avea Bakiyem Sıfırlanıyor.

Kezban T. |

Avea'ya 1 ay oldu geçeli ama hep sıkıntı hep sıkıntı. Çekim gücü desen fiyasko. Bakiyeme yükleme yapıyorum ben daha kullanmadan sürekli bilgi verilmeden bakiyemden eksiliyor her defasında. Yakın zamanda karşılaştığım bir sıkıntıda bakiyeme yükleme yaptım, bir baktım şebekeye ulaşım yok, mesaj atamıyorum, arama yapamıyorum ama nasıl oluyorsa şebeke yokken ben internete de bağlanmazken bakiyem 0 liraya düşüyor. Başıma aynı şeyler 3 kez geldi yeter artık bir çözümüne bakmalı yetkililer.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Şubat
  14:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Ocak
  10:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş