Avea Bakiye İadesini Hala Yapmadı!

Mustafa Kemal N. |

Daha önceden hizmet alamadığım için hattımı başka bir operatöre taşımıştım ve Avea'dan kalan bakiyeyi iade etmesini istedim fakat bakiye iade olmayacağını BTK'nın buna izin vermediğini tekrar hizmet alamamak için avea dönersem bakiyemin %15 kullanırsam geri kalan bakiyenin iade edileceğini bildirmişlerdi.Şimdi tekrar Avea'ya geçiş yaptım fakat daha önceki bakiyem hattıma yüklenmemiş. Daha önce iade edilmeyen geri dönüş de hattıma yüklenmesi gereken bakiyenin hattıma yüklenmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Mayıs
  13:33

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.05.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Mayıs
  13:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş