Avea Bakiye Düşüşünü Açıklayamıyor!

Fatuli Ö. |

Faturasız hattımla ilgili daha öncede belirtiğim şikayetlerim hala kesin bir çözüme kavuşamadı. Önce Flycell aboneliği ardından astroloji paket aboneliği (hiç burç yorumu gelmemesine rağmen) ve daha sonrasında Avea müşteri hizmetleri ile yaptığım en son görüşmede çözüme ulaşmış gibi görünüp düşülen bakiyemin iade edilmesi ama 20. 09. 2013 tarihinden 21. 09. 2013 tarihine kadar hattımdan yine gprs ve gprs/3G kullanım ile ilgili ücret düşüşü gerçekleşti.

Bütün bu bakiye düşüşlerden sonra hattımı gprs servisine kapattım. İşin ilginç tarafı kapalı olmasına rağmen nasıl gprs/3G adı altında hattımdan bakiye düşüşü gerçekleşebiliyor?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  11:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Fatuli Ö.
  11 Ekim
  11:50

  Süreç hala devam ediyor ve bir sonuca bağlanamadı. Sanırım çözüm operatörü değiştirmek.

 • 03 Ekim
  14:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş