Avea Bağlantım Sık Sık Kesiliyor!

Nazan B. |

Ben çok büyük bir hata yaparak Avea modem aldım. Seçtiğim bağlantı türü kotalı idi; 4 GB (25 TL) dı ve eğer kotayı geçersem en fazla 2 GB daha geçebilecektim ve maksimum ödeyeceğim tutar 35 TL olacaktı. İlk ay normal faturam geldi ve ödedim. İnterneti çok yavaş ve hatta sık sık da bağlantı tamamen gidiyordu.

Bir yıllık sözleşme yapmıştım ve iyi kötü idare ederim diye düşünmüştüm. Fakat ikinci ay ödeme yapmaya gittiğimde 86 TL ödeyeceğimi söylediler. İşin kötü yanı üçüncü ayda yine 89 TL ödettiler. Asla hata kabul etmiyorlar. Bağlantı da kötü.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Mobil Modem Erişim Mobil Modem Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  15:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Nazan B.
  20 Aralık
  02:35

  avea nın çözüm bulma gibi bir girişimi olduğunu düşünmüyorum, sadece avutma ve karşı tarafı suçlu görme politikası uyguluyor.

 • 16 Aralık
  12:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş