Avea Bağlantı Kopuyur.

Mehmet T. |

Avea mersin aşağı tömük bölgesinde oturmaktayız ne telefon nede mobil internet hattımızın ücret ödemesinde sıkıntımız olmamasına rağmen nisan ayından bu yana devam eden telefon hattının gidip gelme sorunu mobil internetinde başlangıçta gidip gelmesi son zamanlarda ise tümden gitmesi sorunu bir türlü giderilmedi avea müşteri hizmetlerini bilgilendirmemize rağmen bu sorunumuz çözülmedi sizden yardım istiyoruz bu sorunumuzu çözeceğinizi düşünüyor şimdiden teşekkür ediyoruz.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  16:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Temmuz
  13:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş