Avea Ayrıntılı Fatura Göndermedi!

Bahadır G. |

Tarifem normalde 25 liralık bir tarife ve 1 ay önce geçtim bu tarifeye. Ek olarak internet paketi alınca 35 lira oluyor. Bu ay telefon faturam 47 lira geldi, yurt dışına 21 adet mesaj gönderdiğim söylendi ki göndermedim eminim, yurt dışıyla bir bağlantım yok.

Avea müşteri hizmetlerinden iki kere "ayrıntılı e-posta göndereceğiz" sözü aldım ve ikisinde de gelmedi. En son (3. kez) aradığımda yanınızda hat sahibinin olması gerekiyor dediler fakat bir önceki gün yanımda hat sahibi vardı ve yine aynı cevapları dinledim. Cumartesiye kadar ilgilenmediğiniz takdirde kesin olarak hat taşıma işlemi için başvuracağım.

Etiketler :

Fatura Gönderimi SMS Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  08:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.10.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Ekim
  12:34

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş