Avea Aynı Tarifeye Farklı Fiyat Veriyor!

Erhan G. |

6 -7 yıldır Avea'lıyım. Son bir yıldır faturalıyım. Taahhüdüm dolmak üzere olduğu için müşteri hizmetlerini aradım . Kuzenim benden bir ay önce faturalıya geçmişti 20 TL'ye 500 dk 5 bin sms ve sınırsız internet aldı. Aynısını ben talep ettim alamadım. Neyse ona hiçbir zaman 20 TL fatura gelmedi 10 TL 15 TL civarıydı.

Müşteri hizmetlerini aradım bir hafta önce 30 TL'ye yine aynı paketi aldı . Bende 20 TL şu anki 500 dk 5 bin sms istedim 37 TL fatura çıkarıldı. Kuzenim gibi dk sms interneti 47 TL gibi rakamlardan bahsettiler. Avea herkese farklı fiyat tarifesi uyguluyor. Şikayetimin dikkate alınmasını diliyorum. Gerekirse bütün aile hat taşıma yapacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  15:48

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Ekim
  10:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş