Avea Aynı Tarife Farklı Fiyat!

Adem Ç. |

Yıllardır Avea kullanıyorum zorunlu olarak kamu çalışanı olduğumdan neyse ki her yöne paketler çıktı bu zorunluluk kalktı. Ama Avea'dan şimdiki değeri 50 TL olan bir telefon aldım. 24 ay sözleşmeye imza attım arkadaşlarım aynı tarifeye 15 TL öderken ben 48-50 TL ödüyorum.

Bunu bilen Avea kapatırsan 180 TL cihaz parası 20 TL hat kapatma parası yok tarife indirim tutarlarınız diye sıralıyor. Defalarca aramama rağmen indirim uygulamıyorlar. Yanımda arkadaş arıyor numarasını yazamıyorum Avea isterse veririm %25+%25 indirim uyguluyor. Ben arıyorum sistem veriyor ben vermiyorum diyor çünkü orada taahhüdümü görüyor. Avea 1. 5 ay kaldı ya sonra.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  14:30

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Ağustos
  15:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş