Avea Aynı Mesajlar Geliyor!

Ahmet Hafize K. |

Sabahtan bu saatte telefonuma aynı mesajlar gelmekte. Artık sıkmaya başladı, 3-5 dakika ara ile geliyor. Ciddi ciddi GSM şirketi değiştirmeyi düşünüyorum.

Etiketler :

SMS Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Hafize K.
  06 Kasım
  15:13

  Iki veya uc kez avea mh gorusmem oldu ancak mesajlar hala geliyor , kullandigim paket bittiginde malesef baska operatore gecicem

 • 24 Ekim
  12:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.10.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Ekim
  08:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş