Avea Aynı İnternet Paketinden 3 Tane Tanımlamış!

Mehmet Akif T. |

Avea ile bir sorun daha.Daha önceki sorunumda suçu kendimde arayıp üstelememiştim ama bu sefer hattı iptal ettireceğim. Olaya gelince : Hattımda olan 4 Gb internet paketi bitti ve ek paket almak için mesaj attım. Ancak paket tanımlanmadı aynı mesajı tekrar attım. Daha sonra ınternet paketi 3 kere tanımlanmış ve faturama 3 kere yansıtılmış. Müşteri hizmetlerini arıyorum iptal edemeyiz diyorlar. Bu kadar ilgisizlik karşısında şaşırmadım aslında daha öncede başıma gelmişti. Elveda Avea!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Aralık
  13:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 31.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Ekim
  10:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş