19 Eylül 2013

Avea Aynı Faturayı İki Kere Tahsil Etti!

Avea ağustos ayına ait olan faturamı kredi kartı ekstremde görünmesine ve bu ekstreyi kendileri yollamama rağmen kendi hesaplarında görünmediğini faturaya ilişkin olarak tekrar ödeme yapmam gerektiğini söyleyip iki kez ödeme yaptırdı.

Bir sonraki ay ki kredi kartı ekstremde Avea bu yanlışı fark edip bana geri ödeme yapmış görünmekte ama bu süreç içerisinde ben bir hafta boyunca internet hizmetinden yararlanamadım.

Avea kendilere ödememi yapmış olmama rağmen bir hafta boyunca bana hizmet vermemiştir. İnternet hizmetinden yararlanamadığım sürenin değerlendirilip bir sonraki faturamdan düşülmesini istiyorum. Bu süreçte Avea müşteri hizmetlerine konu ile ilgili üç dilekçe verdim sonuçsuz kalan.

Fırat 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön