Avea Aylık Tarife Yenilemede Hata!

Yasemin K. |

Süper fırsat paketi kullanıyorum ve yenilenmesine bir gün kala 25 lira yükledim. Ancak akşam kendiliğinden 20 liram kesildi. *122# yi arayarak bakiyeme baktığımda geçici data, sms ve dakika bonusları gördüm (60'şar dakikalık). Benim paket yenilemem otomatik olacağı yere böyle bir talebim olmadığı halde yüklediğim 20 lira gitmiş oldu. Sizden acilen bu konuya bir açıklık getirip tarafıma dönmenizi rica ediyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Eylül
  15:51

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.09.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Eylül
  11:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş