Avea Aylardır İPhone 5s Cihazı Bulamıyorum.

Tolga T. |

İphone 5s lansmanı yapıldığı tarihten bu yana Avea tüm mecralarda (gazete-internet-tv) iphone 5s reklamını yapıyor ancak ne hikmettir ki hiçbir bayide cihaz yok. Cihaz ne zaman gelecek diye sorduğumuz zaman Avea henüz tedarikçi firma ile anlaşamadı ne zaman geleceği belli değil bilgisi veriliyor. İşin ilginç tarafı bayiler faturaya ek taahhütle cihaz veremiyorlar ancak peşin ya da kredi kartı ile cihazı satabiliyorlar. Avea bu sorunu ne zaman çözecek? Müşteri hizmetlerini her aradığımda 1 sonraki hafta gelecek bilgisi veriliyor. Cihaz için paket değiştirdim aradan bir ay geçti ama halen cihaz bulamıyorum. Yetkililer lütfen bu konu ile ilgili resmi bir açıklama yapsınlar.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Şubat
  14:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Ocak
  10:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş