Avea Aylardır Faturayı Düzeltmiyor!

Aynur F. |

551429**** nolu Avea net faturam geçen ayki şikayetimin üzerine faturam düzeltildi. Bundan sonra düzgün geleceği söylendi fakat yine sorunlu 5. faturam her ay sorunlu oluyo defalarca telefon açıp şikayette bulunup öyle düzeltiyorum buna her ay zaman ayırmak zorunda değilim. Avea kendi bunu inceleyip düzeltmeli. Avea aldığıma bin pişmanım. İlk 6 ay 19tl sonraki 6 ay 26.50tl olacak şekilde 1 yıllık taahhüt işlemi yaptırdım 5. faturam şikayetlerim olmasına rağmen hala 19 tl'lik bir fatura göremedim 2. faturada ödediğim fazla tutar hala tam olarak iade edilmedi. Bir faturayı düzeltmek aylar sürüyorsa Avea'yı tercih etmenin hiçbir anlamı yok.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Aralık
  10:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Aralık
  13:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş