09 Nisan 2013

Avea Aşırı Yüksek Fatura!

Ben Avea nın Fenercell operatöründe taraftar hatları ile sınırsız konuşma ve her yöne 120 dk veren coşturan tarifesini kullanıyorum. Bunun yanında sınırsız internet ve 120 dk bittiği zaman kullanabileceğim 100 dk için 5 tl olan bir paketi aldım.

Ayrıca mesaj paketim içinde 11 tl ödüyorum.Toplamı 47 Tl olmasına rağmen 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum 52 TL den az faturam gelmedi.Süre hakkım olmasına rağmen diğer operatörlerle konuşmamda ücretlendirilmiş.

Avea müşteri hizmetlerini aradığımda ise herhangi bir yanlışlık olmadığını ifade ettiler. Her hakkımın sınırsız olduğu pakette 160 tl fatura gelmesi imkansız. Bu konuyla ilgilenmenizi rica ediyorum.

Serkan 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön