12 Şubat 2014

Avea Artık Kabak Tadı Verdi!

Avea Kartalcell modem kullanıcısıyım. Daha önce BTK'ya yaptığım iki şikayetimi iyi inceleyin; çünkü incelememişsiniz ki 27.01.2014 kesim tarihli faturamda yine taahhütsüz fiyat üzerinden fatura çıkmış.

Ve geçen ay bana şu an çıkan faturamın sıkı takibi yapılacağına dair sözler verilmişti. Görüyorum ki Avea'nın bu ciddiyetsizliğinden sonra, söylenen hiçbir şeye inanmamak gerekliymiş.

Bu işin takibini yapmaya devam edeceğim, BTK'ya belgeler ile birlikte şikayette bulunacağım. Avea'nın ne yazık ki şikayet çözme kabiliyeti henüz gelişmemiş.

Burak 223 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön