Avea Arkadaş Sitelerinden Gelen Mesajlara Ücret Alıyor.

Ahmet S. |

Hiç bir onay vermediğim halde arkadaş siteleri mesajlardan bıktım aveaya şikayette bulunduğum halde halen mesaj geliyor ve faturama ekstra bir ücret yükleniyor. Ayrıca Avea müşteri hizmetlerinini arıyorum karşımda muhatap bulamıyorum. Avea'ya geçtiğim için pişmanım. ekstra ödediğim ücretleri geri istiyorum.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  09:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet S.
  15 Ağustos
  00:43

  Avea dan beni arayıp Rızam dışında Arkadaş sitelerinden fatumama yansıtılan extra ücreti düşüreceğiz diye aradılar Faturamı iki katına çıkardılar bu nasıl bir iş herşeyi terstenmi yapıyorsunuz. Avea lütfen acilen Beni telefonla bilgilendirirmisiniz.

 • Ahmet S.
  13 Ağustos
  01:06

  En kısa zamanda beni arayacağınızı mesaj attınız halen arayan soran yok ne yazık ki kaplumbağa bile sizden hızlı . ayrıca 500 den size ulaşamayacağımı da biliyorum arıyorum sadece bilgisayarla konuşuyorum.

 • 11 Ağustos
  15:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş