Avea Arızalı Cihazıyla İlgilenmiyor.

Ahmet A. |

Kamu çalışanı olarak yıllardır Avea hattı kullanmaktayım. Hattım üzerinden kampanyalı telefon satın aldım ve düzenli olarak faturamdan telefonun parası kesildiği halde ben cihazı kullanamıyorum 4 sefer servise gönderildi, ancak cihazım hala arızası devam edilmektedir.

Cihazın yenisini talep ettiğim halde en son geldiğinde anakart değişti denilerek gönderildi ve yine cihazım açılmıyor şarj almıyor. İşin garip tarafı ne satıcı, ne Avea, nede serviste muhatap yok. Bayiye götürüyorum servise gidiyor, Avea'yayı aradığımda biz bakmayız servise gideceksin deniliyor ve servistede sesli çağrı sitemi var, canlı sorun dinleyen ve anlayan yok. Kısacası mali satana kadar Avea malın arkasında sonrası ilgi yok.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ekim
  11:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet A.
  14 Ekim
  10:12

  kimsenin umrunda değil hep aynı nakarat son çare olarak konuyu adli yargıya taşıyacağım az daha sabır

 • Ahmet A.
  07 Ekim
  08:56

  kesinlikle ilgilenen yok hakkımı helal etmiyorum

 • Ahmet A.
  30 Eylül
  15:37

  Şu ana kadar somut bir gelişme yok sadece standart müşteri temsilcisi tarafından sorun dinlendi ilgileneceğiz denildi bekliyorum

 • 29 Eylül
  14:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş