Avea Aranıp Rahatsız Ediliyorum!

Bahadır K. |

Avea sürekli arayarak promosyon mesajı alma onayı için görüşmeye çalışıyor. Bir kere görüştüm ama hala aramaya devam ediyor.
Bu şekilde devam ederse yasal haklarımı arayacağım.

Etiketler :

İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mayıs
  10:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan K.nun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.05.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak K. ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Bahadır K.
  12 Mayıs
  13:06

  Sanırım ilk arayan çağrı merkezi elemanı, benimle yapılan görüşmenin sonucunu sisteme bilinçli olarak girmedi. Bu kişi ile ilgili Avea\'nın işlem yapması gerekiyor.

 • 12 Mayıs
  12:11

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş