Avea Arama Yapamıyorum!

Ferhat K. |

Avea hattımla arama yapamıyorum, arama yaptığımda "cevap yok" yazısı çıkıyor sürekli ve arama sonlandırılıyor.Beni arayabiliyorlar, mesaj atıp mesaj alabiliyorum ama arama yapamıyorum..

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Mayıs
  15:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ferhat K.
  30 Nisan
  17:48

  avea müşteri temsilcisi beni aradı, sorunun giderilmesi için yardımcı oldu fakat sorun giderilmedi ve sorun devam ederse simkartın bozuk olduğunu,bu durumda kendilerinin ücretsiz olarak bana sim kart göndereceklerini söylediler.müşteri hizmetlerini arayamıyorum hattım aramaya kapalı olduğu için..yardımcı olursanız sevinirim

 • 30 Nisan
  14:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş