Avea Aracılığı İle Servise Gönderilen Modem Kayboldu!

Halime Ö. |

12.04.2014 tarihinde Kocaeli Darıca Zirve Telekom Avea bayisi aracılığıyla Telpa teknik servise gönderdim. Ürününüz tamir edilince bayimize gelecektir biz size haber vereceğiz dediler kaç kere aradım ama bize telefon edilmedi dediler daha sonra Telpa teknik servisi aradım ürün arızası için 40 lira tamir ücretini bayiiye bilgi verdik kabul etmediler.

Bizde 20 nisanda Avea bayisine teslim ettik dediler. Garantisi devam eden ürünüm bana bilgi verilmeden iade ediliyor ama bayii teslim almadığını söylüyor. Ben internetimi kullanamıyorum. Teknik servis ve Avea bayisi yüzünden mağdur oluyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  20:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Nisan
  15:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş