Gurbet B. Teşekkür Mesajı

Avea hemen beni arayip sorunumu dinledi cozdu ve parami iade etti. Cok tesekkur ederim ilginiz icin cok memnun kaldim.

Avea Anlaştığımız Tarifeden Farklı Bir Tarife İle Ücretlendiriyor!

Gurbet B. |

Annemin faturalı Avea hattını daha avantajlı olduğu için faturasız hatta geçirip aylık 30 TL olan bir kampanyadan faydalanmak istedik. Müşteri hizmetlerine faturasız hatta geçme talebimizi ilettik.

Birkaç gün içerisinde Avea ana müdürlükten bizi arayarak, faturalı hatta 1 yıl kalmayı taahhüt ettiğimiz takdirde 30 TL'lik kampanyadan sadece bize özel olarak 25 TL'den faydalanabileceğimizi söylediler ve anlaşmaya vardık.

Bunun üzerine kendime ait 2 adet faturalı hattımı da genel müdürlükten görüştüğüm müşteri temsilcisi aracılığı ile aynı kampanyaya dahil ettim ama şuan faturalarım 33 TL geliyor.Konuşma kayıtlarımızda her şey var ama ben genel müdürlüğe tekrar ulaşamıyorum ve itiraz edemiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gurbet B.
  26 Ekim
  00:43

  Avea hemen beni arayip sorunumu dinledi cozdu ve parami iade etti. Cok tesekkur ederim ilginiz icin cok memnun kaldim.

 • 24 Ekim
  09:10

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Ekim
  15:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş