Avea Anlam Veremediğim Fatura!

Cumali Ç. |

Yaklaşık 15 gün önce geçiş yaptığım Avea Muhteşem Tarife 15 ve yanında 1 gb internet paketi ile 25 TL olarak fatura ödeyecektim. 1 gb internet paketi 6 günde sadece sosyal paylaşım sitesine girmeyle bitmiştir ve sosyal paket 4 TL'ye alınmış 1 gün içerisinde bu pakette bitmiştir.

Diğer operatörlerden kullandığım 1 gb internet paketim 1 ayda bitmemektedir. Kullanım oranına bakarsak diğer operatörlerden daha az kullanılmıştır. Başka bir sorun 25 TL olan paket ücretim 40 TL olarak gözükmektedir. Paketlerim aşımsızdır ve hala 100 dk ve 750 sms hakkım var. İnternet paketim bittiği içinde internete de giremiyorum. Bu 40 TL fatura nasıl oluştu merak konusu? Bu nedenle Avea'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Fatura Gönderimi Vergi ve Ek Ücretler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ekim
  12:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 31.07.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Temmuz
  15:26

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş