14 Eylül 2013

Avea Anlam Veremediğim Bir Şekilde Yüksek Fatura Gönderiyor!

Ben Avea fenercell tarifesi kullanmaktaydım. 15'lik tarifesi. Eşimle sınırsız, her yöne 150 dk 150 sms paketi idi. Ancak ben geçen ay Avea'dan Vodafone'a geçtim. Geçerken de özellikle arayıp müşteri hizmetleri ile görüştüm. Taahhüt devam ediyor mu etmiyor mu diye bayanda hayır efendim devam etmiyor kapatabilirsiniz dedi.

Sonra geçiş döneminde 4 gün veya 5 gün bekledim ve sonra Vodafone'a geçtim. Arkamdan (Avea'dan) son dönem faturam geldi 118 TL aradım zar zor bağlandıktan sonra internet kullanımınız dolayısıyla böyle bir fatura gelmiş dedi anlayamadım.

Hem işim dolayısıyla nete fazla giremiyordum hem de internet paketim vardı ve de mesaj ile uyarı bile gelmedi. Kotanız doldu veya neti ücretli kullanıyorsunuz.

Ekrem 101 Okunma

Cevaplar

  • Ekrem'in Teşekkür Mesajı31 Ağustos 2015

    Teşekkür ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön