01 Nisan 2013

Avea Ankara'nın Göbeğinde Çekmiyor!

Avea Ankara da %99. 58 kapsama oranımız var diyor ama nedense ben Çankaya Aşağı Ayrancı da kalıyorum. 3 katta iken 3g zor çekiyor 1 kata indiğim zaman 3g den eser kalmıyor.

- 1 e indiğim zaman ne 3g nede normal çekmiyor. diğer operatörlere baktığım zaman ikisi de hem 3g hemde 2g çok güzel bir şekilde çekiyor.

Sırf bu yüzden bir sürü arkadaşım Avea dan çıkmayı düşünüyor. Anlamadığım Ankara nın merkezinde şu reklamda verilen %99. 58 kapsama alanın %00, 42 sinde mi kalıyorum ya!

Şaban 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.04.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön