Avea Ankara Oran'da İnternet Çekmiyor!

Sinan O. |

Ankara Oran'a taşındım, evimde 3 cep telefonu bir de jet modem var. Hepsi de Avea hatlı. Telefon iyi kötü çekiyor ama internet kabus gibi 10 dakikada bir sayfa açılıyor. Çıldıracağım, lütfen bir çare bulun. Bu çağda olmuyor böyle Avea!

Etiketler :

İnternet/3G Hız İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan O.
  05 Kasım
  17:01

  çözüm üretilmedi, sadece sorun kabul edildi

 • Sinan O.
  23 Ekim
  21:48

  Sonuç sıfır

 • 11 Kasım
  15:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Sinan O.
  27 Ağustos
  16:33

  Avea cep telefonumu aramak yerine bana 4441500 ü arayınız diyor. Arıyorum ama bir canlıya raslamak ne mümkün. Her türlü reklamı dinletiyor. Kendileri bana dönmeleri gerekirken Ben şikayetim için arıyorum onda da direk pir patika vermek yerine telesekreter girdabına sokuyor beni. Sonuç sıfır.

 • Sinan O.
  12 Ağustos
  14:17

  avea.com.tr adresinde "bize ulaşın" denilen linkten sadece telefon numaralarına ulaşılıyor o da 444 1 500 bu da kısır döngü, sorunu anlatabilmek için muhatap yok, makine ile 1 saat boğuştum ve kapattım. web adresinden form doldurulabilmeli, var da ben mi göremedim?

 • 12 Ağustos
  13:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş