Avea Ankara Çankaya'da Hat Çekmiyor!

Emel B. |

Neredeyse 1 haftadır, ne doğru düzgün internete bağlanabiliyoruz 3g çalışıyor. Ne de arama yapabiliyoruz. Sadece benim hattımla ilgili bir şey olduğunu düşünürken çevremdeki bütün Avea kullanıcılarının bu problemi yaşadığını öğrenince şok oldum. Bu çağda bu nasıl giderilecek acaba, merakla beklemekteyiz. Arama yapmıyor, arama yaparsa ses gelmiyor konuşma yapılamıyor, 1 saatte 3g bağlantısı yapıyor, bağlanırsa gönderilmesi gereken dosya gönderilemiyor. Yeter artık bu kadarı da!

Etiketler :

İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ağustos
  13:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Ağustos
  13:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş