Avea Ancak Müzik Dinletiyor!

Ahmet K. |

Faturayı ödediğimiz halde faturanız ödenmemiş diye hattımız kesildi ve merkezi aradığımızda fatura bilgilerini dekontu faxladım ama her nedense 0212 460 15 00 bu numaradan saatlerce müzik dinletiyorlar. Dekontu alıp almadıklarını soracağım sağolsunlar müzik zevki yaşatıyorlar adama. Böyle bir şeyi hiçbir firmada görmedim. Yönetim ve yöneticilerden ve Avea kurucularından şikayetçiyim. Yaptıkları şeye cevap bile vermiyorlar ancak müzik dinletiyorlar. Ben böyle operatör görmedim. Bu konu hakkında acilen bir bilgi istiyorum ve Avea'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Erişim Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  13:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet K.
  02 Aralık
  19:48

  bir telafon 7 gün kapalı kalamaz verdikleri no ya faks çektim sonuç sıfır acilen lazım olan bir tlf ve ödeme yapmış olduğum ödeme merkezi ve ben tüm uğraşlarımıza rağmen kendi keyfleri yetince olumlu yanıt alabildim madur edildim birda 29/11/2013 ,bilgilendirme mektubu gönderiliyor çözmüş değilim

 • Ahmet K.
  29 Kasım
  17:20

  merhaba sen kendin faturalı tlf dan ara müşteri temsilcisine ulaşılıyormu dene sadece tek kelime borcunuzdan dolayı hattın aramaya kısıtlanmıştır diyor papağan misali özber etmiş bu iki kelimeyi o kadar -02124786878 nolu faks ,a faxks çektik nafile,faxks çekince aramamız için verilen no:02124601500 burasıda galiba müzik kanalınız çünki başka bir şey bilmiyorlar

 • 29 Kasım
  10:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş