Avea Altunizade Bölgesinde Saat Sabah 08-10 Arası Çekmiyor!

Eyup İnan A. |

Avea servisleri çok kötü, müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor. 23/12/2014 Altunizade bölgesinde saat sabah 08-10 arası Avea çekmiyor. Önemli telefon ve mesajlarım vardı. Kimseye ulaşamadım, mesaj alamadım. Avea yüzünden maddi ve manevi zarara uğradım. 1 yıllık sözleşmemden cayma hakkımı kullanmak istiyorum. Herhangi bir cezai işlem olmadan. Çünkü Avea hizmet veremiyor, hizmet vermeyi beceremiyor. Hizmet verebilen başka operatörler var. Numaramı taşıdığıma pişman oldum.

Etiketler :

Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eyup İnan A.
  23 Aralık
  11:39

  Saat 12 oldu hala düzelme yok . Bu ne biçim firma , ne biçim servis. ? AVEA kesinlike bu firmadan uzak durun , ucuz et meselesi avea ile yine kanıtlanıyor. GSM'de turkiyenin çin malı , kalitesiz servis-kesintili hizmet-cevap verilemeyen sorular - yetersiz müşteri hizmetleri : Bu sebeplerden cezasız tek taraflı iptal istiyorum .. KEsintisiz hizmet veren operatorler var

 • Eyup İnan A.
  23 Aralık
  10:28

  Müşteri temsilcileri ile görüşüyorum , alt yapı çalışması diyor mesai saatlerinde iletişimi kesip siz nasıl çalışma yapabilirsiniz? Çok önemli iş ile ilgili telefon görüşmesi yapmam gerekiyordu , bana ulaşamıyorlar. Resmen maddi ve manevi olarak davalıksınız ? Umarım bunda zarar gören biri mahkemede dava açar. İletişimi kafanıza göre kesemezsiniz. çalışma yapılacaksa bunu saati gecedir. iş saati değil . Avea resmen bakkal dükkanı gibi yönetiliyormuş.