Avea Almadığım Hizmetin Bedelini İstiyor!

Mahir E. |

28/10/2013 tarihinde kullanıma açılan 507165**** no'lu Avea hat(her yöne 500 dk) 1 hafta sonra (100 dk bile görüşme yapmadan)bilgi verilmeksizin kapatılmıştır. Sonraki süreçte defalarca müşteri hizmetlerine bağlanmama rağmen dönüt yapılacağı söylenmiş ve ama dönüt olmamıştır. En son yaptığım görüşmede ikametgah ibraz etmem gerektiği,yıllık bir ödemeden bahsedilerek onun ödemesinden sonra hattımın kullanıma açılacağı söylendi.

Hat alma safhasında yetkili bayinin kamu kimlik fotokopisi ve nüfus cüzdanı fotokopisinin yeterli olduğunu beyan etmeme rağmen bunun yeterli olmadığı söylendi. Sadece 1 hafta kullandığım hat için önce 27 TL fatura ödedim,sonra 80 küsur TL fatura tahakkuk ettirilmiştir.

Etiketler :

Bilgilendirme Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahir E.
  10 Mart
  12:46

  Avea firması 10/03/2014 tarihi itibariyle tarafıma hala dönüş yapmamıştır..

 • 09 Şubat
  10:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Ocak
  13:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş